atitvara

Medinės žaliuzės

Langų žaliuzės – tai universalus ir praktiškas langų uždengimo būdas. Skirtingi žaliuzių tipai pasižymi skirtingomis ypatybėmis ir privalumais. Siūlome medines, plisuotas, skandinaviško stiliaus ir vertikalias žaliuzes. Mūsų profesionalūs specialistai išmatuos langus ir patars geriausią sprendimą būtent jūsų namams. Užsiregistruoti konsultacijai galite telefonu.

Medinės žaliuzės

Norint kontroliuoti patenkamos saulės šviesos į namus srautą, bet taip pat išlaikyti jaukumą, klasiškumą savo namuose, siūlome medines žaliuzes. Jos yra klasikinis langų dekoro elementas, išsiskiriantis funkcionalumu ir minimalistiniu dizainu. Medinės žaliuzės namuose padeda sukurti jaukumą, papildo namus natūralia tekstūra. Galima rinktis dviejų pločių medinių žaliuzių juostas: 25 mm ir 50 mm. Net nepakeliant žaliuzių galima reguliuoti juostelių pakilimo kampą ir šviesą nukreipti į patalpos centrą, grindis ar lubas. Žaliuzes galima lengvai pakreipti, taip jas uždarysite ir saulės šviesa nepateks į jūsų namus.

Plisuotos žaliuzės

Norint romantiškos atmosferos kambaryje, siūlome plisuotas žaliuzes, kadangi jos švelniai praleidžia šviesą ir sukuria svajingumo efektą. Jos yra pagamintos iš armonikėlės principu suklostuoto audinio. Šis langų uždengimas valdomas itin lengvai, rankenėlės pagalba iš viršaus į apačia arba iš apačios į viršų. Tai puikus sprendimas varstomiems langams ir durims. Plisuotos žaliuzės kainos atžvilgiu yra labai ekonomiškas pasirinkimas.

Skandinaviško stiliaus žaliuzės

Skandinaviško stiliaus (horizontalios) žaliuzės lengvai ir patogiai valdomos, galima reguliuoti ne tik įeinančios šviesos kiekį, bet ir kryptį. Su jomis galima sumažinti šviesos srautą ateinantį iš lauko bei pilnai užtemdyti patalpą, tuo pačiu suteikdami sau privatumo. Skandinaviško stiliaus žaliuzės nesensta, visiškai nebijo drėgmės ar temperatūros pokyčių, lengvai prižiūrimos. Įvairiaspalvės žaliuzės iš dviejų pločių juostų – 16 mm ir 25 mm.

Vertikalios žaliuzės

Vertikaliomis žaliuzėmis labai patogu ir skoninga uždengti stumdomas stiklo duris, didelius langus ar vitrinas, taip pat jomis galima atskirti patalpas. Jos ne tik sulaiko, bet ir sugeria šilumą, tai viena geriausių savybių karštomis vasaros dienomis. Galime pasiūlyti daug vertikalių žaliuzių audinių su įvairiais raštų ir spalvų. Vertikalios žaliuzės tinka tiek biurams, tiek namams.

Kaina

Žaliuzių kaina priklauso nuo pasirinkto tipo bei lango matmenų. Tiksli gaminių kaina nustatoma pagal kliento užsakymą, atlikus individualius matavimus. 

 

Užsakymas

Užsisakyti labai paprasta, tiesiog susisiekite su mumis ir mes atvažiuosime su plačiu audinių katalogu pas jus į namus, išsimatuosime ir sumontuosime.