Vertikalios žaliuzės-  vienodo pločio ant horizontalaus bėgelio kabančios juostos. Vertikaliomis žaliuzėmis labai patogu ir skoninga uždengti stumdomas stiklo duris, didelius langus ar vitrinas, taip pat jomis galima atskirti patalpas. Vertikalios žaliuzės tinka tiek biurams, tiek namams. Jos ne tik sulaiko, bet ir sugeria šilumą, tai viena geriausių savybių karštomis vasaros dienomis.

Galime pasiūlyti daug vertikalių žaliuzių audinių su įvairiais raštų ir spalvų. Galime pasiūlyti „Screen“ audinių, kurie turi skirtingus vaizdo pralaidumo laipsniais. Šie audiniai nepraleidžia tiesioginių saulės spindulių, bet išlaiko patalpą šviesią. Tai puikus variantas dirbantiems kompiuteriu, kadangi „Screen“ audiniai panaikina ryškius atspindžius ekranuose.

Vertikalios žaliuzės gali būti valdomos rankiniu arba automatiniu būdu. Vertikalios žaliuzės skirstomas į standartines vertikalias žaliuzes arba virvelines vertikalias žaliuzes.

atitvara

Standartinės vertikalios žaliuzės

Šios vertikalios žaliuzės tinka dideliems ir nestandartiniams langams uždengti. Žaliuzes galima montuoti ant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų.

Galimas standartinių vertikalių žaliuzių plotis – 89 mm, 127 mm.

89 mm pločio žaliuzės:

Minimalus plotis – 100 mm;

Maksimalus plotis – 3500 mm;

Maksimalus aukštis – 3000 mm.

127 mm pločio žaliuzės: 

Minimalus plotis – 140 mm;

Maksimalus plotis – 3500 mm;

Maksimalus aukštis – 3000 mm.

Virvelinės vertikalios žaliuzės

Šių žaliuzių juostos pagamintos iš plonų juostelių. Derinant įvairių spalvų juostas, patalpoje sukuriamas netikėtas ir žaismingas vaizdų efektas.

Minimalus plotis – 140 mm;

Maksimalus plotis – 3500 mm;

Maksimalus aukštis – 3000 mm.