Pakeliami segmentiniai garažo vartai

Siūlome funkcionalius ir patikimus segmentinius garažo vartus. Jie veikia tyliai, yra sandarūs, jų šilumos izoliacija pritaikyta Lietuvos klimatui. Itin tvirtos konstrukcijos vartų segmentams taikoma net 10 metų garantija. Tai aukštos kokybės, pagaminti iš nerudijančio plieno detalių, segmentiniai garažo vartai už prieinamą kainą.

Segmentinių garažo vartų sistema „spyruoklė spyruoklėje”. Ši sistema neleidžia spyruoklėms atsikabinti nuo bėgelių net ir tuo atveju, jei viena iš spyruoklių yra pažeidžiama. Taip pat segmentiniai garažo vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos saugumo standartų keliamus reikalavimus.

Yra galimybė tam tikriems garažo vartams įkomplektuoti langus ir dureles. Langai garažo patalpai suteikia natūralaus apšvietimo ir taupo energiją, o durelės leidžia patekti į patalpą nepakėlus vartų, dėl to patalpos viduje išlaikoma šiluma, bei vartų tarnavimo laikas prailgėja.

atitvara

Dėl daugiasluoksnio segmentų padengimo šie garažo vartai yra atsparūs korozijai.

Vartai pagaminti iš nerudijančio plieno detalių. Dėl naudojamų kokybiškų komponentų segmentiniai garažo vartų veikimo ciklas yra labai ilgas.