atitvara

Klasikiniai roletai

Uždengti langus galima įvairiais būdais, bet šiuo metu populiariausias ir klientų mėgstamiausias būdas  yra su roletais. Jie tinka tiek plastikiniams, tiek mediniams langams. Be to, jie yra lengvai pritaikomi skirtingose namų erdvėse. Roletai padeda apsisaugoti nuo saulės ir karščio, suteikia privatumo ir padeda sumažinti patalpų kondicionavimo kaštus bei sustiprina norimo stiliaus bruožus jūsų namuose.

Mūsų kataloguose rasite daug įvairaus tipo audinių. Plačią paletę sudaro vienspalviai bei raštuoti audiniai. Siūlome lygaus audimo audinius su raštu, žakardinio audimo vienspalvius bei raštuotus. Didelis audinių pasirinkimas ir profesionalūs specialistai padės išsirinkti roletus, kurie bus ne tik funkcionalūs, bet ir prisidės prie jūsų interjero unikalumo.

Pagal montavimo galimybes roletai gali būti laisvai kabantys arba prigludę prie lango. Mūsų specialistai, atsižvelgdami į pasirinktą audinį, lango specifikacijas ir kliento poreikius, patars ir padės apsispręsti ar roletus montuoti ant sienos į lubas, prie pat stiklo, į nišą ar nišoje.

Roletų pritaikymas savo interjerui

Kad palengvintume roletų pasirinkimą pateikiame informaciją apie jų rūšis.  

Klasikiniai roletai – tai langų uždengimai sudaryti iš vientiso audinio. Klasikiniai roletai skirstomi į du tipus: prigludę prie lango ir laisvai kabantys. Roletų montavimas gali būti ant sienos, į lubas, prie pat stiklo (lango rėmo) arba nišoje. Klasikinių roletų audiniai gali būti pralaidūs, pusiau pralaidūs, nepralaidūs šviesai ir šviesą atspindintys.

Roletai langams diena-naktis yra pagaminti iš dvigubo permatomo ir nepermatomo audinio sluoksnių. Tai vienas iš populiariausių būdų uždengti langus, suteikiantis didesnę šviesos valdymo bei privatumo kontrolę. Kai norisi namų erdvės neperkrauti dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis, geriausias būdas uždengti langus roletais diena-naktis. Šio tipo roletai gali būti montuojami prie plastikinio lango, į nišą, lubas arba sieną, ant nišos, lubų arba sienos.

atitvara

Kaina

Roletų kaina priklauso nuo lango dydžio, pasirinkto roletų audinio, mechanizmo bei jo spalvos. Dažnai vieniems ar kitiems roletų audiniams taikomos nuolaidos, kartais net viršijančios pusę visos kainos!

Užsakymas

Užsisakyti labai paprasta, tiesiog susisiekite su mumis ir mes atvažiuosime su plačiu audinių katalogu pas jus į namus, išsimatuosime ir sumontuosime.