atitvara

PE78 sistemos profilis su „euro“ tipo apkaustų grioveliu yra skirtas gaminiams su ypatingai geromis šiluminėmis savybėmis (Uf = 1,2 – 1,9 W/m2K). Ši sistema yra patvari 4 kamerų konstrukcijos ir papildomų sustiprinimo elementų, dėl to galima gaminti didelių gabaritų  konstrukcijas.

Specialiai suprojektuoti, suderinami profiliai leidžia lengvai jungti duris ir langus. Konstrukcinis langų rėmo gylis 78 mm, varčios gylis – 86 mm, o durų rėmo bei varčios gylis- 78 mm.

Dėl platesnės profilio konstrukcijos ir platesnio stiklo pluošto- poliamido termotiltelio bei dviejų komponentų centrinės tarpinės šilumos izoliacija labai gera.

PE68 sistema leidžia naudoti įvairaus storio 23-61 mm užpildus: stiklą ar stiklo paketą, aliuminio ar plastiko užpildus.

Šios sistemos profilius galima lenkti.

PONZIO naudojami patikimų įmonių apkaustai kaip Sobinco, Savio, Siegenia, Fapim Iseo, Cisa, Geze, KFV, GU, Maco, Winkhaus ir kt.

Yra galimybė naudoti įvairių gamintojų durų vyrius ir furnitūrą. PE 78 taip pat galima naudoti įvairius profilių tarpusavio sujungimo būdus- tiek supresuojamo tipo, tiek ir mechaniškai suveržiamus, bei įvairius slenksčius (taip pat ir PVC) tam, kad būtų užtikrinta geriausia vandens ir šilumos izoliacija.

Galima naudoti 2 komponentų EPDM tarpines, kurios gerai izoliuoja šilumą.

Aliuminio paviršius gali būti dažomas spalvomis iš RAL paletės poliesteriniais milteliniais dažais ant chromatinio grunto arba anoduojamas pagal natūralaus aliuminio, alyvinę, šampaninę, auksinę bei rudą spalvas taip pat galima dažyti pagal medžio imitaciją.

atitvara
atitvara
atitvara