atitvara

Trijų kamerų profilis yra standesnis, todėl su PE 68 sistema galima gaminti didelių gabaritų  konstrukcijas.

Specialiai suprojektuoti, suderinami profiliai leidžia lengvai jungti duris ir langus. Konstrukcinis langų rėmo gylis 68 mm, varčios gylis – 76 mm, o durų rėmo bei varčios gylis- 68 mm.

Dėl platesnės profilio konstrukcijos ir platesnio stiklo pluošto- poliamido termotiltelio bei dviejų komponentų centrinės tarpinės šilumos izoliacija labai gera.

PE68 sistema leidžia naudoti įvairaus storio 18-59 mm užpildus: stiklą ar stiklo paketą, aliuminio ar plastiko užpildus.

Šios sistemos profilius galima lenkti.

PONZIO naudojami patikimų įmonių apkaustai kaip  Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Geze, KFV, GU, Maco, Winkhaus, Dorma, Erreti ir kt.

Yra galimybė naudoti įvairių gamintojų durų vyrius ir furnitūrą. Taip pat languose esantis „Euro“ tipo apkaustų griovelis leidžia naudoti įvairios furnitūros. 

Galima naudoti 2 komponentų EPDM tarpines, kurios gerai izoliuoja šilumą.

Kampines jungtis sujungti galima įvairiais būdais.

Aliuminio paviršius gali būti dažomas spalvomis iš RAL paletės poliesteriniais milteliniais dažais ant chromatinio grunto arba anoduojamas pagal natūralaus aliuminio, alyvinę, šampaninę, auksinę bei rudą spalvas taip pat galima dažyti pagal medžio imitaciją.

atitvara
atitvara