atitvara

Roletai diena-naktis sukurti vertinantiems estetiką, kokybę ir tvarumą. Dvigubas audinys prasilenkdamas vienas su kitu sukuria „dienos-nakties“ efektą. Įsileiskite į savo namus tiek šviesos, kiek norite.

Šio tipo roletai yra sudaryti iš specialaus dvigubo audinio, kurį sudaro dvi pakaitomis išdėstytos horizontalios medžiagos juostos:
• tinklelis, praleidžiantis saulės spindulius,
• medžiaga, ribojanti šviesos srautą į patalpą

Šie du „Zebra“ audinio sluoksniai leidžia kurti prietemos efektą, patalpą pilnai užtemdyti arba roletą pakelti ir pilnai įsileisti šviesą.

Klasikiniai roletai gali būti tvirtinami: ant sienos, į lubas, prie lango rėmo arba nišoje. Šie roletai efektyviai užtikrina saulės ir natūralios šviesos valdymą namuose ar ofise jie taip pat suteikia privatumo. Klientams siūlome kelis šimtus skirtingų raštų bei spalvų roletų audinių, skirtingas sistemas, tai yra, kasetiniai- prigludę prie lango, atviri- lasvai kabantys. Funkcionalus mechanizmas leidžia užfiksuoti audinį pageidaujamame aukštyje.

Šie roletai gali būti sukami ant 19 mm, 30 mm arba 42 mm vamzdžio (vamzdis – roleto dalis, ant kurios susisuka audinys).

Savo klientams siūlome rinktis iš plačios „Diena-Naktis“ audinių paletės. Paletėje yra žemiškų, šviesių, natūralių tonų bei ryškių ir dinamiškų spalvų audinių. Roletai diena-naktis gali būti vienspalviai arba raštuoti, tankūs arba nelabai tankūs.

Siūlome kelias galimas mechanizmo spalvas: baltą, rudą, pilką, antracito spalvos ir net medžio imitaciją. Dėl šios priežasties bus dar lengviau prisitaikyti prie jūsų namų inerjero.

Roletai diena-naktis yra vienas populiariausių klientų pasirinkimų Lietuvoje. Tikriausiai dėl to, nes šie roletai ne tik estetiškai atrodantys, bet ir labai patogūs, ne tik dėl valdymo, bet ir dėl šviesos srauto kontroliavimo patalpoje.